Strona główna/Aktualności/Dzień Kota w przedszkolu

Dzień Kota w przedszkolu

19 Lutego 2020
Dzień Kota w przedszkolu

W ostatnich dniach starszaki obchodziły nietypowe święto - „Święto Kota”. To były bardzo szczególne dni. Dzieci tańczyły przy muzyce, oglądały ilustracje przedstawiające milusińskie zwierzątka i dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy na ich temat. Brały również udział w konkursach, takich jak: „Zwijanie kłębka wełny” , „Picie mleka”, „Kocie smakołyki”, „Z jakiej bajki ten kot uciekł ”.

Do przedszkola w tym dniu została zaproszona również pani Edyta Nalepka - hodowca kotów rasowych z Jastrzębia Zdroju, która przyprowadziła ze sobą trzy urocze kotki. Radości dzieci nie było końca.  Dzieci mogły kotki głaskać , bawić się z nimi oraz pozować do zdjęć. Ten dzień był pełen wrażeń, wszystkie dzieci wspaniale się bawiły.

Dziękujemy pani Edycie za odwiedzenie naszego przedszkola i zapraszamy ponownie,  a panu Michałowi Karaskowi dziękujemy za zorganizowanie tego spotkania .