Strona główna/Aktualności/Informacje dotyczące koronawirusa

1 Marca 2020
Informacje dotyczące koronawirusa

Szanowny Rodzicu!

• Jeżeli dziecko wróciło z terenów występowania koronawirusa i ma objawy grypopodobne bezzwłocznie powiadom najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłoś się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego. Najbliższa stacja SANEPID-u znajduje się w Wodzisławiu Śląskim (infolinia 601 499 841)
  • Jeśli dziecko nie miało kontaktu z osobą chorą, nie ma powodu do obaw
  • Zgodnie z rekomendacjami Ministra Edukacji Narodowej prosimy nie posyłaj przeziębionych i chorych dzieci do przedszkola
  • Dopilnuj, aby dziecko prawidłowo myło ręce.  Poniżej została dołączona instrukcja
  • Sprawdzaj na bieżąco komunikaty publikowane na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia.

Całodobowa infolinia NFZ jak postępować w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Telefon 800 190 590.

Kategoria: powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Jak skutecznie myć ręce - pdf 2.32MB pobierz Plik: Jak skutecznie myć ręce - pdf