Strona główna/Aktualności/Spotkanie z Trenerem

Spotkanie z Trenerem

1 Czerwca 2021
Spotkanie z Trenerem

31 maja 2021r. odbyły się zajęcia sportowe dla 6-latków, które przeprowadził trener SP Winners Gołkowice Piotr Łyczko. Starszaki mogły wykazać się zwinnością i sprytem, a przy okazji poprawić swoją kondycję ruchową. Trener przygotował dla dzieci profesjonalną rozgrzewkę sportową oraz liczne zabawy i ćwiczeniach ruchowe. Podczas spotkania przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się jakie korzyści płyną z aktywnie spędzanego czasu i uprawiania sportu. Trener wskazał, jakie cechy powinien mieć dobry piłkarz oraz zachęcał do trenowania piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Zwrócił uwagę na systematyczne trenowanie, które przynosi wiele satysfakcji i radości, przede wszystkim, gdy zaczyna się odnosić sukcesy. Na koniec zajęć, kiedy trener zapytał dzieci: „Czy zajęcia się podobały?” odpowiedź mogła być tylko jedna: „Taaak!”. Bardzo dziękujemy Panu Piotrowi za wspaniały trening oraz zapraszamy na kolejne spotkania.

Marta Tomas

Anna Oślizło