Strona główna/Aktualności/Dyskoteka w klimacie dżungli

Dyskoteka w klimacie dżungli

15 Czerwca 2022
Dyskoteka w klimacie dżungli

W dniu 14 czerwca br. sala gimnastyczna w naszym przedszkolu zamieniła się w dżunglę pełną dzikich zwierząt, zielonej roślinności i zwisających lian. Dzieci przebrane były za egzotyczne zwierzęta. Można było więc spotkać tygrysy, pantery, gepardy, zebry, papugi, małpki, żyrafy... .
Wspaniałej zabawie towarzyszyły afrykańskie rytmy oraz największe dziecięce przeboje. Wizyta egzotycznego gościa - króla dżungli sprawiła dzieciom wiele radości i uśmiechu. Zabawa zakończyła się poczęstunkiem, składającym się z egzotycznych owoców. Dyskoteka umożliwiła dzieciom spędzenie czasu w miłej i dżunglowej atmosferze. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie tak wspaniałej niespodzianki dla naszych przedszkolaków!!!
Mamy nadzieję, że dzieciaki będą miło wspominać ten dzień.

Weronika Brzoza