Strona główna/Aktualności/Dzień Myszki Miki

Dzień Myszki Miki

30 Listopada 2023
Dzień Myszki Miki

Każdy, czy to mały czy to duży, zna bohatera licznych kreskówek Walta Disneya - Mickey Mouse - Myszkę Miki, czyli postać o wyjątkowym charakterze. Jego uroczy uśmiech, charakterystyczne uszka i przyjazne usposobienie skradły również serca naszych przedszkolaków.
24 listopada br. w naszym przedszkolu zaroiło się od małych Myszek Miki i Minnie. Tego dnia każda aktywność związana była z naszym bohaterem. Były zabawy matematyczne, językowe, plastyczne oraz ruchowe. Radości było co niemiara, a główną atrakcją była wizyta żywej maskotki Myszki Miki, która odwiedziła wszystkie grupy przedszkolne. Dzieci zaprosiły gościa do wspólnych zabaw, śpiewów i tańców, w zamian każdy otrzymał balonik. To był dzień pełen wrażeń z bajkową postacią!

Michalina Skatuła