Strona główna/Aktualności/Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu

Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu

29 Listopada 2022
Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu

W dniu 25.11.2022r. przedszkolaki z grup „Elfiki” i „Żabki” z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Dzieci mogły zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej misiowej zabawy, poznały historię ich święta, oglądały o nich bajki, prezentację przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów. Bawiły się m. in. przy piosenkach: "Dwa malutkie misie", "Jadą, jadą misie", „Pewien bardzo mały miś do przedszkola przyszedł dziś”, brały udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach, wykonywały prace plastyczne oraz misiowe czapki. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy.

Stabla Agnieszka
Sokołowska Anna