Strona główna/Aktualności/V Edycja #SprzątamyDlaPolski

V Edycja #SprzątamyDlaPolski

21 Kwietnia 2023
V Edycja #SprzątamyDlaPolski

Akcja #SprzątamyDlaPolski to inicjatywa Stowarzyszenia "Dla Polski". Wydarzenie polega na sprzątaniu zanieczyszczonych terenów zielonych w naszej okolicy. Troska o środowisko wynika ze współczesnej postawy patriotyzmu oraz odpowiedzialności. Poprzez konkretne działanie zwracamy uwagę społeczeństwa na ważny temat, jakim niewątpliwie jest ochrona klimatu, postawa odpowiedzialności młodego pokolenia i dbałość o nasze lokalne środowisko. Zgodnie z intencją organizatorów wierzymy, że poprzez takie wydarzenia doprowadzimy do sytuacji, w której już niedługo każdy będzie wyrzucał odpady tam, gdzie powinien. To również symbol troski o naszą Ojczyznę. Nasze przedszkole przyłączyło się do udziału w V edycji akcji #SprzątamyDlaPolski. Wielkie sprzątanie odbyło się w piątek 21 kwietnia. Dzieci zaopatrzone w worki na śmieci i rękawiczki ochronne wysprzątały pobliskie tereny zielone z śmieci. Przedszkolaki dbając o środowisko nie tylko uczą się odpowiedzialności za swoje otoczenie, ale także dają wszystkim  dobry przykład.

Agnieszka Kubica

Kategoria: powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf CERTYFIKAT - 5. edycja #SprzątamyDlaPolski.pdf 8.08MB pobierz Plik: CERTYFIKAT - 5. edycja #SprzątamyDlaPolski.pdf