Strona główna/Aktualności/Warsztaty florystyczne w grupie „Pszczółki” i „Kotki”

Warsztaty florystyczne w grupie „Pszczółki” i „Kotki”

29 Maja 2023
Warsztaty florystyczne w grupie „Pszczółki” i „Kotki”

W zeszłym tygodniu dzieci z grupy „Pszczółki” i „Kotki” uczestniczyły w warsztatach florystycznych, które prowadziła mama Maćka - Pani Małgorzata. Przygotowała wszystko, co było potrzebne, począwszy od doniczek, ziemi, kolorowych wstążek, ozdobnych kamyków a skończywszy na kwiatach. Dzieci miały okazję poznać nazwy wszystkich prezentowanych roślin. Pod bacznym okiem Pani Małgorzaty zdobyły umiejętność stworzenia pięknych kompozycji, które stały się prezentami dla mam z okazji Dnia Matki. Radość dzieci była ogromna, co widać w ich zaangażowaniu i efektach. Zajęcia zakończyły się prezentacją gotowych kompozycji. Serdecznie dziękujemy pani Małgorzacie za zorganizowanie warsztatów. Wszystkich rodziców, którzy chcieliby zaprezentować swój zawód/pasję serdecznie zapraszamy.

Agnieszka Kubica
Anna Oślizło