Strona główna/Aktualności/Wspieraj nas przy okazji zakupów on-line dzięki FaniMani!

Wspieraj nas przy okazji zakupów on-line dzięki FaniMani!

20 Czerwca 2023
Wspieraj nas przy okazji zakupów on-line dzięki FaniMani!

Zrób zakupy w jednym z ponad 1000 sklepów internetowych, a kilka procent wartości Twojego zamówienia trafi na nasze konto!
A Ty nie zapłacisz za to ani grosza więcej!

Zobacz jak działa FaniMani na naszym profilu:

Każde 10 000 zł wydane na zakupy online to średnio ok. 250 zł dla przedszkola, przy zerowym dodatkowym koszcie dla rodziców. Dodajmy do tego fakt, że środki na przedszkole mogą zbierać nie tylko rodzice, lecz także sympatycy naszej placówki, a okaże się, że pula, z której zbierane są darowizny, znacząco się powiększa.

Uzbierane pieniądze możemy przeznaczyć na przykład na zorganizowanie zajęć dodatkowych dla przedszkolaków, warsztatów tematycznych (np. ogrodniczych, plastycznych, sportowych), atrakcji stacjonarnych i wyjazdowych, zakupu artykułów plastycznych, sprzętu sportowego lub cokolwiek, co tylko będzie potrzebne naszej społeczności.

Dołączcie do naszej drużyny pomagania i zachęćcie jak najwięcej osób, by wspierały nasze dzieciaki z FaniMani.
Czekamy na Wasze wsparcie! "Kupujesz w internecie? Wspieraj nas bezpłatnie!"