Strona główna/Aktualności/Dzień Pluszowego Misia - babcie czytają bajki

Dzień Pluszowego Misia - babcie czytają bajki

1 Grudnia 2022
Dzień Pluszowego Misia - babcie czytają bajki

Na całym świecie 25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia ustanowiony w 2002 roku w setną rocznicę wyprodukowania pierwszej zabawki w kształcie misia. Pluszowe misie towarzyszą nam już od ponad 100 lat i mają wielu sympatyków na całym świecie, zarówno wśród najmłodszych, jak i dorosłych. Dzień Pluszowego Misia to wyjątkowe święto jest świetną okazją do poznania i przypomnienia różnych znanych misiów, i tych książkowych i filmowych, polskich i zagranicznych, sławnych i mniej znanych. Także tych starszych, którymi zachwycali się nasi dziadkowie, rodzice, jak i tych najbardziej współczesnych, bliskich sercom dzieci. Podobnie jak na każdych zajęciach nie zabrakło najważniejszego elementu, czyli głośnego czytania bajek w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.
Bardzo dziękujemy wszystkim babciom za przybycie i umilenie nam czasu.

Sonia Szkatuła