Strona główna/Aktualności/Magik w przedszkolu

10 Marca 2023
Magik w przedszkolu

Czary-Mary, Hokus-Pokus czyli wizyta Magika w przedszkolu
Nasze Przedszkole odwiedził bardzo wyjątkowy gość. Tym gościem był....prawdziwy magik! Iluzjonista dał nam wspaniały pokaz magicznych sztuczek do których zapraszał także nasze przedszkolaki, które dzielnie pomagały mu w czarach. Podczas pokazu okazało się, że nasze dzieci mają niezwykły dar do dzielenia i łączenia sznurka, łamania magicznej różdżki. Przedszkolaki potrafiły także zaczarować z Panem magikiem kolorowe chustki, czy też pustą książeczkę zapełnić kartami, oczywiście również za pomocą czarów. Na pokazie nie zabrakło także ślicznego białego Króliczka - Psotniczka w kolorowych kapeluszach. Magiczny pokaz bardzo podobał się naszym przedszkolakom, które były zaskoczone sztuczkami jakie przygotował dla nich Pan magik. Iluzjonista też był pod wrażeniem odwagi naszych dzieci i powiedział, że jak znowu będzie w Gołkowicach to chętnie nas odwiedzi.

Agnieszka Kubica