Strona główna/Aktualności/Mobilne planetarium w przedszkolu

Mobilne planetarium w przedszkolu

27 Kwietnia 2023
Mobilne planetarium w przedszkolu

26 kwietnia wszystkie dzieci z naszego przedszkola odbyły niesamowitą wycieczkę w kosmos. Ciekawy pokaz dostarczył przedszkolakom niezapomnianych wrażeń i na długo pozostanie w ich pamięci. Było to możliwe dzięki mobilnemu planetarium, które zawitało do naszego przedszkola. Dzieci, w wielkim balonowym namiocie, słuchały kosmicznych opowieści o gwiazdach, Układzie Słonecznym i Drodze Mlecznej, oraz oglądały barwne obrazy. Okazało się, że kosmiczna przestrzeń to jedno z ulubionych zagadnień dzieci. Niektórzy wprost przyznawali, że chcieliby kiedyś polecieć rakietą w kosmos. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć spełnienia tych cudownych, kosmicznych marzeń.
Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie i sfinansowanie pokazów „Sekret - poznaj planety” oraz „Krecik poznaje świat”.

Weronika Hejmej

Zapraszamy do galerii zdjęć z planetarium