Strona główna/Aktualności/Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka

21 Listopada 2021
Pasowanie na przedszkolaka

We wtorek 16 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. To pierwsze tak ważne wydarzenie dla najmłodszych przedszkolaków - Pszczółek, Kotków, Motylków i Misiów. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności - dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Następnie dzieci złożyły przysięgę obiecując: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom oraz być dzielnym przedszkolakiem. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy otrzymał dyplom oraz drobny upominek.

Anna Oślizło