Strona główna/Aktualności/Wyniki IV Konkursu Gwarowego

Wyniki IV Konkursu Gwarowego

24 Listopada 2021

Wyniki IV Konkursu Gwarowego dla dzieci przedszkolnych i szkolnych Gminy Godów im. Eugeniusza Tomasa pod Patronatem Wójta Gminy Godów

We wtorek 23 listopada br. w Ośrodku Kultury w Godowie odbył się IV Konkurs Gwarowy dla dzieci przedszkolnych i szkolnych Gminy Godów im. Eugeniusza Tomasa pod patronatem Wójta Gminy Godów. Celem konkursu było kultywowanie śląskiej tradycji regionalnej, popularyzacja śląskiego dziedzictwa kulturowego, kształtowanie aktywności twórczej, rozwój kreatywności i zdolności dzieci Gminy Godów. Miło nam poinformować, iż dzieci z naszego przedszkola zostały wyróżnione w tym konkursie. W kategorii dzieci przedszkolnych (5,6 - latki) Jan Holesz z grupy "Biedronki" zajął I miejsce, zaś Laura Falkowicz z grupy "Żyrafki" zajęła III miejsce. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!
Serdeczne podziękowania dla rodziców Janka oraz Laury za piękne przygotowanie dzieci do występu!!!

Agnieszka Stabla

Kategoria: powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
jpg Konkurs gwarowy zdjęcie Janka i Laury.jpg 84.12KB pobierz Plik: Konkurs gwarowy zdjęcie Janka i Laury.jpg