Strona główna/Aktualności/Spotkanie z pisarką Panią Zuzanną Trojnacką-Dasiak

Szanowni Rodzice!
Spotkanie przedszkolaków
z Panią Zuzanną Trojnacką-Dasiak
odbędzie się 25 października br. tj. w piątek.
Pisarka podczas wizyty przeczyta dzieciom fragmenty swojej najnowszej książki pt. "Kukulinka".
Zamówienia na książki: "Kukulinka" czy "Jastuś"
w cenie 20 zł (każda osobno), można składać
w sekretariacie do 21.10.2024 r.

"Kukulinka" autor Zuzanna Trojnacka-Dasiak

W opowiadaniu, które oddaję w Wasze ręce znajdziecie przede wszystkim miłość i wsparcie.
Poznacie muzykalny duet mamy i córki.
Z każdą przeczytaną stroną będziecie zagłębiać się w historię Luli, Leszka oraz odkryjecie tajemnicę ruchomej kieszonki.
Dowiecie się, jak to jest być samotnym i czy da się temu zaradzić.
Trio psotnych kotków: Grażynka, Apsik i Staś sprawi, że będziecie się świetnie bawić.
Mam nadzieję, że historia, którą Wam opowiem zostanie z Wami na dłużej i że będziecie do niej chętnie wracać.

Poniżej niektóre opinie nt. książki ze strony: lubimyczytac

"Książka warta uwagi dzieci jak i dorosłych. Napisana prostym językiem, daje mądre przesłanie. Zostaje u Nas na top liście książeczek do czytania na dobranoc i na pewno będziemy polecać znajomym".

"Wspaniała książka, pięknie ilustrowana , pisana językiem który z pewnością przypadnie najmłodszym do gustu....Świetna i przesympatyczna autorka ;)".