Strona główna/Aktualności/Wartościowe bajki dla dzieci

Wartościowe bajki dla dzieci

15 Kwietnia 2024
Wartościowe bajki dla dzieci

W naszym przedszkolu był bardzo wyjątkowy dzień, ponieważ odwiedzili nas specjalni goście Fenek i Maks - bohaterowie serii książek - „Przygody Fenka”. To pozycje, które trafiają do serc dzieci. Bajki o sympatycznym lisku to idealny sposób na przyjemne, pouczające i efektywne spędzanie czasu. Wyraźnie jest w nich stawiana granica między dobrem a złem. Dużo mówią o rodzinie, przyjaciołach jak i o wielkich wartościach w życiu. Fenek zawsze przychodzi z pomocą w objaśnianiu świata. Przed pojawieniem Fenka, dzieci wysłuchały ciekawego wprowadzenia przybliżającego świat wesołego liska. Następnie na salę weszli bohaterowie książki. Były wspólne rozmowy, zabawy i tańce. Radość dzieci była wielka a ciekawe książki edukacyjne to doskonały sposób, by połączyć naukę ze świetną zabawą.

Agnieszka Kubica