Strona główna/Aktualności/Wycieczka do teatru lalek „Banialuka”

Wycieczka do teatru lalek „Banialuka”

15 Listopada 2022
Wycieczka do teatru lalek „Banialuka”

W dniu 08. 11. 2022r. nasze przedszkolaki z najstarszych grup, czyli: „Motylki”, „Misie”, „Biedronki” oraz „Smerfy” pod opieką swoich pań wybrały się na wycieczkę do Teatru Lalek „Banialuka” w Bielsku- Białej. Przed wyjazdem dzieci zapoznały się z regulaminem wycieczki oraz zasadami prawidłowego zachowania się w miejscu publicznym. Przedszkolaki obejrzały spektakl pt: „Księżniczka na ziarnku grochu”- na podstawie bajki Hansa Christiana Andersena. Niezwykła baśń o księciu, księżniczce, maleńkim ziarnku grochu i górze materacy zabrała nasze przedszkolaki do baśniowego świata.
Wizyta w prawdziwym teatrze była dla dzieci dużym przeżyciem. Z wycieczki wróciliśmy uśmiechnięci, zadowoleni i pełni wrażeń.

Weronika Hejmej