Strona główna/Aktualności/"Bajki Babci Zazuli" - spotkanie autorskie z Panią Zuzanną Trojnacką - Dasiak

"Bajki Babci Zazuli" - spotkanie autorskie z Panią Zuzanną Trojnacką - Dasiak

4 Kwietnia 2023

Ostatni chłodny dzień marca umiliło nam w przedszkolu spotkanie autorskie z Panią Zuzanną Trojnacką - Dasiak, pochodzącą z Jastrzębia Zdroju autorką książek dla dzieci. W trakcie wydarzenia zaprezentowane zostały książki pisarki: „Rety, kotlety! Babciu!”, „O boćku, który nie był zmarzluchem”, „Jastuś” oraz „Żużu”. Dowiedzieliśmy się, jak powstawały wspomniane opowieści, a także oglądaliśmy przepiękne ilustracje. Niezmiernie miło było nam wsłuchać się w czytane przez Panią Zuzannę fragmenty bajek. Był to dla nas wyjątkowy czas, który zostanie w pamięci zarówno dzieci jak i nauczycieli. Uwieńczeniem spotkania były wspólne zdjęcia oraz otrzymanie książeczek z autografem z rąk pisarki.
„Chciałam, aby w moich książeczkach dziecko mogło odnaleźć dobro, miłość i zaufanie, żeby pozwoliło sobie uciec w świat wyobraźni, a bohaterowie bajki stali się jego najlepszymi przyjaciółmi.” Zuzanna Trojnacka - Dasiak

Książki autorki są dostępne w sprzedaży na stronie samowydawcy.pl serdecznie polecamy!

Zapraszamy do galerii zdjęć ze spotkania

Anna Sokołowska