Strona główna/Aktualności/Dzień Kundelka

Dzień Kundelka

2 Listopada 2021
Dzień Kundelka

Starszaki z grupy „Żabki” i Żyrafki”obchodziły Dzień Kundelka, czyli święto wszystkich piesków. Celem poruszanej tematyki było: uwrażliwienie dzieci na potrzeby zwierząt, zachęcanie do niesienia pomocy potrzebującym zwierzętom, a także poznawanie obowiązków jakie spoczywają na właścicielu psa. Dzieci zgodnie stwierdziły, że pies to żywa istota, która kocha bezgranicznie, jest wierna, ale też czująca ból i smutek. Wesołe zagadki, wierszyki, opowiadania i zabawy z muzyką sprawiły, że ten radosny dzień wzbogacił wiedzę dzieci na temat życia naszych pupili, a także  rozwinął opiekuńczy i serdeczny stosunek do zwierząt.

Anna Sokołowska

Agnieszka Stabla