Strona główna/Aktualności/Hawajski Dzień Przedszkolaka

Hawajski Dzień Przedszkolaka

21 Września 2023
Hawajski Dzień Przedszkolaka

Hawajski Dzień Przedszkolaka  - pod takim hasłem przebiegały obchody tegorocznego Dnia Przedszkolaka w naszym przedszkolu.

Przebrani w kolorowe spódniczki, koszule, kapelusze oraz hawajskie naszyjniki z kwiatów wyruszyliśmy w podróż.  Dzieci miały okazje poznać wiele interesujących zabaw o tematyce związanej z tym ciekawym, egzotycznym miejscem. We wszystkich grupach nauczyliśmy się witać po hawajsku. Na parkiecie królował oczywiście taniec hula. Uśmiech, radość i dobra zabawa były na pierwszym miejscu. Niezwykle wyczekiwaną przez dzieci atrakcją dnia, była wata cukrowa przygotowana przez Pana Łukasza - tatę jednego z naszych przedszkolaków. Podróż na Hawaje zapamiętamy na długo! To jedna z tych podróży, z których nie chcieliśmy wracać. BYŁO SUUUUUPER!!!!

Weronika Hejmej