Strona główna/Aktualności/Spotkanie z Trenerem

Spotkanie z Trenerem

27 Października 2021
Spotkanie z Trenerem

26 października 2021r. w grupach: „Misie”, „Smerfy”, „Biedronki”, „Żyrafki” i „Żabki”, odbyły się zajęcia sportowe, które przeprowadził trener SP Winners Gołkowice Karol Kroemer. Ruch dla dziecka w wieku przedszkolnym jest niezbędnym warunkiem rozwoju fizycznego, psychicznego i społecznego. „Kopanie piłki” może być świetnym sposobem na zorganizowanie dziecku czasu wolnego, zapewnienie rozrywki oraz zadbanie o jego zdrowie. Podczas spotkania przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się jaki korzyści płyną z aktywnie spędzanego czasu i uprawiania sportu. Trener wskazał, jakie cechy powinien mieć dobry piłkarz oraz zachęcał do trenowania piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Zwrócił uwagę na systematyczne trenowanie, które przynosi wiele satysfakcji i radości. Dzieci, były bardzo zainteresowane i chętnie dzieliły się swoimi doświadczeniami dotyczącymi sportu i znanych sportowców. Spotkanie zakończył wspólny trening i mini zawody sportowe.
Serdecznie dziękujemy za wizytę.

Agnieszka Kubica