Strona główna/Aktualności/Wyniki VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego "Baśniowa rodzina w obiektywie"

8 Listopada 2021
Wyniki VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego

Z wielką radością chcielibyśmy poinformować, że wychowanek grupy „Biedronki”- Jerzy Paluszkiewicz zajął II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Artystycznym "Baśniowa rodzina w obiektywie".
Konkurs organizowany był przez Szkołę Podstawową im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej z okazji obchodzonego 5 listopada Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek.
Uczestnicy konkursu mieli wykonać zdjęcie przedstawiające członków swojej rodziny w wybranej scenie i strojach z dowolnej baśni literackiej lub legendy.
Celem konkursu było:

• popularyzacja literatury dziecięcej,
  • propagowanie idei czytania wśród dzieci i młodzieży,
  • wzmacnianie więzi rodzinnych,
  • rozwijanie kompetencji cyfrowych,
  • zachęcanie dzieci do aktywnego i twórczego spędzania wolnego czasu z rodziną.

Brawo Jerzyku!!! Wielkie gratulacje także dla całej rodzinki:
dla mamy- Michaliny, taty- Gabriela i siostry- Janki !!!

Kategoria: powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
jpg Praca konkursowa Przygody rycerza Szaławiły Jerzy Paluszkiewicz.jpg 2.23MB pobierz Plik: Praca konkursowa Przygody rycerza Szaławiły Jerzy Paluszkiewicz.jpg